Ana sayfa

Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd

Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd Beijing Heart Linked To Heart Umbrella Industry Co.,Ltd
Şirket profili
Pekin Kalp Bağlı Kalp Şemsiye Sanayi A.Ş., Ltd üretiminde uzmanlaşmış d şemsiye, güneş şemsiyesi, plaj şemsiyesi, golf şemsiyesi, veranda şemsiyesi, bahçe şemsiyesi , OEM şemsiye, katlanır çadır, kamp çadırı, sigara çadırı gibi farklı özellikteki açık hava koleksiyonlarının dokuma çanta ve reklam afişleri , vs.

Şirket, Chin a'nın başkenti Pekin'de bulunmaktadır ve 2003 yılında üretim ve satışına dayanarak 1999 yılında kurulmuştur . Şimdiye kadar Pekin Kalp Bağlı Kalp Şemsiye Sanayi A.Ş., Ltd (Fabrika I) ve Tianjin Brother Visor Thing Co, Ltd (Fabrika II), toplam alan 20000'den fazla kare metre ve işçi 200 kişiliktir. İhracat bayiliği için nitelikli ürünlerimizi ihraç eden United Devletler, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya ve ROK vs. Gelişmiş kurulumlarla donatılmış ve yüksek kaliteli yönetim ve yetkin teknisyenlerle kadrolu olan şirket, modernize edilmiş üretim ve üretim standartlarına göre ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi'ni Her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için yönetim modeli hassas iş tutumu, yenilikçi iş felsefesi, uzlaşmaz kalite ve makul fiyat sayesinde. Yıllarca çabalarıyla şirket, Kuzey ern Çin'de lider bir şemsiye üreticisi haline gelmektedir .

"Sorumlu ve Minnettar" felsefesine devam ederek, "Heart to Heart" (XLX) insanları şirketin üretim ve satışını yönlendirir ve sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Dürüstlük sizinle işbirliği için en güçlü motivasyondur . Memnun kalmanız nihai hedefimizdir .

Geçmiş
1999'da açık şemsiye satan küçük bir büro kurduk.

2003 yılında ekibimizi büyüttük ve bu şemsiye şirketi kurduk.

2008 yılında reklam katlanır çadır üretildi.

2009'da Tianjin şubemiz inşa edildi.

2012'de uluslararası pazarı açtık.

2017'de uluslararası departmanımızı genişleterek küresel gölge pazarına adım attı.

Hizmet
Pekin Kalp Bağlı Kalp Şemsiye Industry Co, Ltd şemsiye, çadır, kanopiler, patios şemsiye her türlü üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir ve olmayan dokuma çanta. XLX, yüksek kaliteli marka ürünlerini sunar ve özel üretilmiş herhangi bir OEM projesini kabul eder. Yüksek kalitemizi, denetim ekibimiz tarafından korunan üretim kalite kontrolüyle tutuyoruz.

Ekibimiz
Fabrikamızda 101-200 kişi var.

QA numarası: 5-10 kişi

Tasarımcı: 2 kişi

Uluslararası bölüm: 5

P roduction hattı: 5

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Kalp Bağlantılı Kalp

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 800-1500

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%